Nasza kadra

Bogdan Piechocki

Urodzony w 1990 roku absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku, trener piłkarski w FC Polonii Venlo od 2019 roku. Zainteresowania: gry planszowe i logiczne, literatura naukowa, humanistyczna, filozoficzna i beletrystyczna, wycieczki rowerowe i piesze oraz komputery.

Marlena
Adamczyk-Cieślak

Jestem absolwentką Uniwersytetu przyrodniczo-humanistycznego w Siedlcach. Z kierunkiem nauczyciel historii i WOS. Jestem pasjonatem historii i swoją wiedzą chętnie dzielę się z uczniami. Z Polska Katolicka Szkoła w Meterik związana jestem od 2018 roku. Początkowo pomagałam tylko w trakcie lekcji jako pomoc nauczyciela. Jednak z czasem spróbowałam także sił jako samodzielny nauczyciel historii. Oprócz nauczania Jestem także wychowawcą grupy 4. Wraz z moimi uczniami tworzymy wspólnie różne przedsięwzięcia np. Akademie z okazji 11 listopada.

Magdalena Cierpich

Ukończyłam studia pedagogiczne ze specjalizacją w zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowaniu przedszkolnym. Posiadam również dyplom studiów podyplomowych z oligofrenopedagogiki – Edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną. Pracę z dziećmi rozpoczęłam już podczas studiów, najpierw jako nauczycielka w przedszkolu, a później w szkole podstawowej. Od 2019 roku jestem nauczycielką w Polskiej Katolickiej Szkole w Meterik. Praca z dziećmi stanowi dla mnie nieustanną inspirację i dostarcza mi wiele radości. Prywatnie interesuję się zooterapią i podróżami.

Klaudyna Rusnarczyk

Jeleniogórzanka rocznik 1989. Absolwentka filologii słowiańskiej i fizjoterapii. Od 2017 pracuję jako fizjoterapeutka w Niemczech. Pomoc nauczyciela w Polskiej Szkole to dla mnie nowe doświadczenie i bardzo się cieszę na tę przygodę. Prywatnie moje zainteresowania to podróżowanie, literatura faktu i scrapbooking